Portekiz Golden Visa'nın Avantajları

 

 • Paha Biçilemez Bir Yurtdışı Yatırım Getirisi

Bir yatırımcı olarak, size tavsiye edebileceğimiz en karlı yurt dışı yatırımı, size daha iyi bir yaşam şansı sunacak olandır. Golden Visa Programının size sağlayacağı kazanımlar, yurt dışından ev almanın çok daha fazlasıdır.

 • Hiç Beklemeden Portekiz Oturma İzni

Bir ülke için aldığınız vize, sizin o ülkeye belli bir süre ve amaç için seyahat etmenize olanak sağlar ve uluslararası güvenlik söz konusu olduğu durumlarda ve dönemlerde, herhangi bir açıklama yapmaksızın iptal edilebilir. Oturma izni ise o ülkede yaşamanıza olanak sağlar. Yaşamaktan kastımız; iş kurmak veya bir işyerinde çalışmak, eğitim almak, çocuklarınızı devlet okulunda ücretsiz okutmak, ülkenin sağlık güvencesinden faydalanmak gibi tüm yaşam gereklilikleridir. Golden Visa Programı ile Portekiz’de yapacağınız bir gayrimenkul yatırımı ile Portekiz’de oturma izni kazanmış oluyorsunuz. Amacınız yurt dışına yerleşmek ise, Portekiz’de yaşamaya başlayabilirsiniz ancak program sizi buna mecbur tutmaz. Dilerseniz Türkiye’de yaşamaya da devam edebilirsiniz.

 • Tüm Aileniz İçin Yepyeni Bir Hayat

Golden Visa Programı sadece size değil, eşinize 18 yaşını aşmamış çocuklarınıza, 25 yaşın altındaki üniversite eğitimi alan çocuklarınıza ve 65 yaşının üstündeki bakımınıza muhtaç anne-babanıza da Portekiz’de oturma izni ve Portekiz Vatandaşlığı hakkı veriyor.

 • Avrupa’da Seyahat Etmek İçin Vize Derdine Son

Golden Visa Programı ile Portekiz’den aldığınız oturma izni, aralarında Fransa, İspanya, İtalya, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerin bulunduğu 25 Shengen Ülkesine vizesiz seyahat etmenizi sağlıyor. Siz ve aileniz Shengen ülkelerine gitmek için vize almak zorunda kalmayacaksınız.

 • Portekiz Vatandaşlığı ve Tüm Avrupa Birliği’nde Tam Dolaşım Hakkı

Golden Visa Programı’nın siz yatırımcılara sunduğu en cazip imkân, Gayrimenkul yatırımız ile Avrupa Birliği Vatandaşlığının önünü sizin için açmasıdır. Belirtilen koşullar kapsamında ve 6 yılın sonunda Portekiz ve Avrupa vatandaşlığı alma hakkınız doğuyor.

 • Çifte Vatandaşlık

Portekiz yasalarınca Çift Vatandaşlığa izin verilmektedir. Bu yüzden Portekiz vatandaşı olduktan sonra aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınızı da koruyabilirsiniz.

 • Golden Visa Programının Ekonomik Kazancı

Her ne kadar Golden Visa Programının en cezbedici özelliği size kazandıracağı bir Avrupa Birliği ülkesi vatandaşlığı olsa da, kararınızı verirken, hiç şüphesiz yurt dışından ev almanın size getireceği ekonomik kazanımları da göz önünde bulundurmalısınız.

 • 1.Kira Geliri
  Portekiz’de ev satın aldıktan sonra o evde yaşamaya başlayabileceğiniz gibi, evi kiraya vererek kira gelirinden de faydalanabilirsiniz. Gayrimenkul kira geliriniz, gayrimenkulünüzün bulunduğu yere ve özelliklerine göre yıllık olarak değerinin yüzde 4 ve 8’i arasında değişkenlik göstermektedir. Kiracı bulabilme konusunda endişeniz olmasın çünkü birçok ev 5 yıla kadar kiracı garantisi ile satılmaktadır.
 • 2.Gayrimenkulün Değer Artışından Elde Edeceğiniz Kar
  Diğer tüm AB ülkelerinde olduğu gibi Portekiz’de de gayrimenkul fiyatlarında 10 yıl içinde yüzde 25’e kadar bir artış öngörülmektedir. İsterseniz gayrimenkulü aldıktan 5 yıl sonra (Portekiz vatandaşlığı kazanacağınız süre) ya da daha uzun bir zamanın sonunda evinizi satarak beklenen fiyat artışlarından kar elde edebilirsiniz.

 

Euro Life İnvestment - Avrupa'lı Olmaya Hazır mısınız?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.