01

Öncelikli olarak kurulacak şirket için bir isim seçilmelidir; şirket ismi ülkede tek olmalıdır, noter tarafından kontrolü yapılır, bu yüzden en az üç isim seçilmesi önerilir.

02

Kurulacak şirketin ana faaliyeti belirlenmelidir. Yapılacak sözleşmede 70 adet farklı faaliyetler bulunmaktadır.

03

Şirketi kuracak kişinin pasaportunun noter tarafından onaylanmış biyometrik sayfasının kopyası gereklidir. Noter tarafından onaylanan sayfa, bağlı olduğu kaymakamlık tarafından apostillenmelidir.

04

T.C. Adalet Bakanlığı web sitesinden (E-devlet) Adli sicil kaydı türkçe çıkarılmalıdır, ingilizceye çevirilmeli, noter onaylamalı ve bağlı bulunan kaymakamlık tarafından apostillenmelidir.

05

Üniversite diploması ve transkript ingilizceye çevirilmeli, noter onaylamalı ve bağlı bulunan kaymakamlık tarafından apostillenmelidir.

06

Eğer eğitim belgesi lise diploması ise o zaman transkripte gerek yoktur, ingilizceye çevirilmeli, noter onaylamalı ve bağlı bulunan kaymakamlık tarafından apostillenmelidir.

 

Euro Life İnvestment - Avrupa'lı Olmaya Hazır mısınız?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.