Hakkımızda

Şirketimiz ortakları uzun yıllardır yurtiçi ve yurtdışında elde ettikleri turizm ve inşaat sektöründeki bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere; Karadağ’ın başkenti Podgorica'da Euro Life Investment adı altında yatırım, iş kurma ve geliştirme, gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Karadağ'da ki ticari ve politik gelişmeleri yakından takip ettiğimiz gibi, iş kurma, teşviklerden faydalanma, mülk edinme, oturum hakkı gibi konulardaki kanun değişikliklerini de yakından takip etmekteyiz.

Size sadece şirket kurma aşamasında değil, sonrasındaki ticari işlerinizde de yol gösteriyor ve doğru bilgilenmenizi sağlıyoruz. Aynı şekilde emlak alımları gibi yatırımlarınızın karlı satışına öncülük ediyor, kira getirilerinin yüksek olmasına yardımcı oluyoruz. 

Yerel ve konularında uzman mali müşavirlerimiz ve avukatlarımızla tüm işlemlerinizi ve yatırımlarınızı en güvenilir şekilde takibini yapıyor ve neticelendiriyoruz.

Euro Life Investment Yönetim Kurulu

Haydar Sertkaya Detayteks Yönetim Kurulu Başkanı
Erdal Kiziroğlu Erke Grup Yönetim Kurulu Başkanı
Kürşat Ulusoy Ulusoy Müşavirlik Yönetim Kurulu Başkanı
Zülfükar Çelik Edutek Yönetim Kurulu Başkanı

 

Euro Life İnvestment - Avrupa'lı Olmaya Hazır mısınız?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.